Fara Jasło - Rzymskokatolicka Parafia Kolegiacka

pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Telefon dyżurny
663 766 973

XI Niedziela Zwykła

1. Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

2. Spotkanie Grupy Modlitwy Św. Michała Archanioła we wtorek o godz. 17.00 w domu sióstr Michalitek.

3. W środę o godz. 18.00. Msza św. w intencjach Współpracowników Salezjańskich z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała.

4. W czwartek o godz. 17.30 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.

5. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Podziękujmy Bogu za mijający rok szkolny i prośmy o Boże błogosławieństwo na wakacje.

6. W piątek trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. W czwartek od godz. 15.00 i w piątek do 15.00, na parkingu przy Domu parafialnym można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Uzyskane fundusze z tego sprzętu przeznaczone będą na pomoc misjonarzom.

8. W przyszłą niedzielę Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych Ojcach, bądźmy wdzięczni za ich miłość i troskę, módlmy się, aby żyjący dobrze spełniali swoje powołanie czerpiąc wzór z naszego Ojca w niebie, a zmarli otrzymali życie wieczne. O godz. 18.00, Msza św. i w intencjach Grupy Modlitwy Św. O. Pio.

9. Pod chórem i przy ambonie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcamy do jej nabywania i czytania. Polecamy kwartalnik „ Niedziela Magazyn”.

10. Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.