Fara Jasło - Rzymskokatolicka Parafia Kolegiacka

pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Telefon dyżurny
663 766 973

X Niedziela Zwykła

1. Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

2. Dziś także wybory do Parlamentu Europejskiego. Weźmy udział w tych wyborach i oddajmy głos na godnego reprezentanta Polski, który zatroszczy się o naszą Ojczyznę.

3. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. za zmarłych parafian. Zapraszamy.

4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.

5. W czwartek Uroczystość Świętego Antoniego – Patrona naszego miasta. Odpust w kościele OO. Franciszkanów. O godz. 17.00 Msza św. i procesja z Relikwiami Św. Antoniego na Skwer przy ul. Mickiewicza.

6. Zapraszamy parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, telefony komórkowe etc.). Zużyty sprzęt będzie można składać na parkingu przy Domu parafialnym w dniach 20 i 21 czerwca do godz. 15.00. Pod chórem są ulotki z nazwą zbieranego sprzętu.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiarę na potrzeby parafii. Zebrano 8018zł 50gr. Bóg zapłać.

8. W najbliższą sobotę 15 czerwca w Tarnowcu z udziałem Ks. Biskupa odbędzie się pielgrzymka dzieci I Komunijnych naszej Diecezji. Pełne informacje na tablicy ogłoszeń.

9. Grupa Modlitwy Św. O. Pio zaprasza na Ogólnopolskie Czuwanie Modlitewne Grup O. Pio w Krakowie – Łagiewnikach. Wyjazd w sobotę 15 czerwca o godz. 10.00. Powrót w niedzielę ok. 3.00 rano. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.

10. Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała będzie 19 czerwca o godz. 18.00.

11. Pod chórem i przy ambonie wyłożona jest prasa katolicka, zachęcamy do jej nabywania i czytania.

12. Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.