Fara Jasło - Rzymskokatolicka Parafia Kolegiacka

pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Telefon dyżurny
663 766 973

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafii, a Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona w intencjach darczyńców. O godz. 17.00 różaniec, Litania Loretańska i zmiana tajemnic różańcowych.

2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 I Komunia Św. dla dzieci z III klas Szkoły Podstawowej Nr 1. Polecajmy te dzieci Bogu, aby godnie przyjęły Pana Jezusa do swoich serc i pozostały wierne Bogu do końca życia.

3. W poniedziałek Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, o godz. 8.00 Msza św. za zmarłych parafian. O godz. 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. W te dni o godz. 8.00 litania do Wszystkich Świętych i procesja z prośbą o urodzaje.

5. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – patrona Polski. Odpust w parafii Św. Stanisława.

6. W piątek o godz. 18.00 początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.

7. W sobotę 11 maja pięciu alumnów WSD w Rzeszowie przyjmie świecenia diakonatu. Polecajmy tych kandydatów, aby godnie przyjęli diakonat i owocnie przygotowali się do kapłaństwa.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 I rocznica Komunii św. Msza św. z 12.15 będzie o godz. 12.30. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców, rodziców chrzestnych będzie w piątek o godz. 17.00.

9. Organizowany jest wyjazd młodzieży na XXV Pielgrzymkę Młodych z Radiem Maryja do Częstochowy. Wyjazd 25 maja o godz. 8.00. Pełne informacje na tablicy ogłoszeń.

10. Pod chórem i przy ambonie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcamy do jej nabywania i czytania.

11. Wszystkim parafinom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.