Fara Jasło - Rzymskokatolicka Parafia Kolegiacka

pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Telefon dyżurny
663 766 973

IX Niedziela Zwykła

1. Dziś różaniec, nabożeństwo czerwcowe, procesja eucharystyczna i zmiana tajemnic o godz. 17.00.

2. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, a Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich darczyńców.

3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z procesją i poświeceniem wianków o godz. 18.00. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitwy Św. O. Pio.

4. Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się w I czwartek, a zakończy w piątek, o godz. 6.30.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30 oraz w piątek podczas Mszy porannych, a także po południu od godz. 16.30. Na Mszy św. wieczornej składka na misje, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W Sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

8. Siostry Wizytki zapraszają na Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek 7 czerwca oraz ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę 8 czerwca. Suma odpustowa o godz. 17.00.

9. W przyszłą niedzielę (9.06.) Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza na Mszę św. i spotkanie małżeństw przeżywających w tym roku złoty Jubileusz. Msza św. w Katedrze rzeszowskiej o godz. 15.00. Pełne informacje na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy Jubilatów naszej parafii o skorzystanie z tego zaproszenia.

10. Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wystawę „SAMARYTANIE Z MARKOWEJ”. Wystawa dostępna od 5 do 30 czerwca.

11. Pod chórem i przy ambonie jest prasa katolicka. Zachęcamy do jej nabywania i czytania.

12. Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.